Lekarze

Lek. dent. Kamila Jędrzejczak – studia na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym ukończyła w 2005 roku.
Od tego czasu stara się pogłębiać swoją wiedzę i śledzić najnowsze trendy w stomatologii. Szczególnie bliską dziedziną, w której się rozwija jest endodoncja( leczenie kanałowe) oraz stomatologia estetyczna.
Endodoncja to jej pasja, pracuje w powiększeniu (lupy stomatologiczne). Kanały opracowuje mechanicznie i wypełnia systemem gutaperki na ciepło.
Zajmuje się również kompleksowymi rekonstrukcjami braków uzębienia oraz poprawą estetyki uśmiechu ( licówki). Jest delikatna i wyczulona na potrzeby swoich Pacjentów.
W odpowiedzi na prośby Pacjentów wykonuje również bezwiertłowe i bezbólowe opracowania ubytków , za pomocą abrazji powietrznej.Dni przyjęć:
Poniedziałek 10.00 – 19.00
Wtorek 10.00 – 14.00
Środa 10.00 – 19.00
Czwartek 10.00 – 14.00
Piątek 10.00 – 14.00

Joanna Grodecka
Dr n. Med. Joanna Grodecka – specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej, implantolog. Adiunkt na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Na co dzień zastępca kierownika Oddziału Klinicznego Chirurgii Czaszkowo-szczękowo-twarzowej i Onkologicznej Szpitala im. N. Barlickiego.
W Nova Dentica Pani doktor wykonuje:

  • ciężkie ekstrakcje,
  • ekstrakcje zatrzymanych zębów,
  • resekcje wierzchołków korzeni,
  • usuwanie torbieli,
  • zabiegi przygotowujące do implantacji( podnoszenie dna zatoki szczękowej, augmentacje zębodołów, przeszczepianie bloczków kostnych),
  • wszczepianie implantów zębowych,
  • protetykę na implantach.

Dni przyjęć:
– termin do uzgodnienia z Pacjentem.

Małgorzata Jurecka
Lek. Dent. Małgorzata Jurecka – Absolwentka wydziału Lekarsko-Dentystycznego Uniwesytetu Medycznego w Łodzi. Od 2013 roku Pani doktor jest w trakcie odbywania specjalizacji z ortodoncji. Pracuje w Instytucie Stomatologii Łódzkiego UM. Członek Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego.
Uczestniczka licznych szkoleń z ortodoncji. Osoba niezwykle dokładna i skrupulatna, skupiona na Pacjencie. W Nova Dentica Pani doktor opiekuje się małymi i dorosłymi Pacjentami ortodontycznymi.Dni przyjęć:
Wtorek 16.00 – 20.00

Joanna Szczepaniak (Cieplucha)
Lek.dent. Joanna Szczepaniak (Cieplucha) – ukończyła Łódźki UM w 2011 roku.
Lekarz wyróżniający się kompleksowym spojrzeniem na leczenie każdego Pacjenta. Osoba cierpliwa i dokładna, świetnie radząca sobie nawet z najbardziej wymagającym – małym Pacjentem.
Uczestniczka licznych kursów z dziedziny endodoncji i protetyki. Pasjonatka ortodoncji-ukończyła dwuletnie Studium Doskonalenia Praktycznego w ortodoncji w Warszawie.
Prywatnie miłośniczka białego szaleństwa i tenisa.Dni przyjęć:
Poniedziałek 9.00 – 14.00
Wtorek 9.00 – 14.00
Czwartek 9.00 – 20.00
Piątek 15.00 – 19.00

certyfikaty ze szkoleń
adrian krolak
Lek. dent. Adrian Królak – tytuł lekarza dentysty uzyskał w 2011 roku na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Staż podyplomowy odbył w Instytucie Stomatologii w Łodzi. Doświadczenie zawodowe zdobywa w praktyce prywatnej oraz w Zakładzie Periodontologii i Chorób Błony Śluzowej Jamy Ustnej U.M. w Łodzi. Obecnie w trakcie odbywania specjalizacji z dziedziny Periodontologii. Pan doktor otacza Pacjentów kompleksową opieką. Zajmuje się również zabiegami chirurgicznymi ( ekstrakcje zatrzymanych ósemek, plastyka wyrostka zębodołowego) oraz wszystkimi fazami leczenia chorób przyzębia w tym fazą chirurgiczną ( pokrywanie recesji dziąsłowych, augmentacja pionowych zaników kości wyrostka zębodołowego, pogłebianie przedsionka jamy ustnej). Lekarz o wspaniałym podejściu do dzieci i osób obawiających się wizyty u dentysty.
Prywatnie lubi grać na fortepianie i tworzyć własna muzykę.Dni przyjęć:
Poniedziałek 14.00 – 19.00
Piątek 14.00 – 19.00

certyfikaty ze szkoleń
adam wnuk
Lek. dent. Adam Wnuk – Absolwent Łódzkiego Uniwersytetu Medycznego z roku 2012.
Aktywny członek Endodontycznego Koła Naukowego oraz Polskiego Towarzystwa Stomatologii w okresie studiów. Pasjonat stomatologii zachowawczej z endodoncją.
Uczestnik kursów z zakresu stomatologii estetycznej oraz kursów pracy w powiększeniu. W czasie wolnym lubi poszusować na nartach, przeczytać dobrą książkę lub obejrzeć film.Dni przyjęć:
Wtorek 14.00 – 20.00
Środa 09.00 – 20.00
Piątek 9.00 – 14.00

Asystentki

ola_bilska
Aleksandra Bilska – Absolwentka dwóch kierunków zawodowych – asystentki i higienistki stomatologicznej. Chętnie doradzi jaką szczotkę i pastę należy wybrać, umówi na wizytę, doda odwagi czekającym w rejestracji. Wykonując fazę higienizacyjną leczenia zadba o piękny uśmiech każdego Pacjenta.
Prywatnie lubi spędzać czas z rodziną. Jej pasją jest fotografia oraz książki fantasy.
certyfikaty ze szkoleń
Natalia Powalska
Natalia Powalska – asystentka i higienistka stomatologiczna aktywnie pomagająca lekarzom podczas pracy na cztery ręce. Zawsze uśmiechnięta, sympatyczna i bardzo dbająca o komfort Pacjenta podczas wizyty.
Uczęszcza na szkolenia i kursy podnosząc stale swoje kwalifikacje zawodowe.
Wykonuje również w gabinecie skaling, piaskowanie i fluoryzację Prywatnie miłośniczka czworonogów.
certyfikaty ze szkoleń
Kinga Holweg
Kinga Holweg – asystentka stomatologiczna pracująca „na cztery ręce”. Niezwykle sympatyczna, spokojna i opanowana w pracy.Dobrze radzi sobie szczególnie z Małym Pacjentem. Osoba bardzo ambitna i sumienna, aktualnie zaczyna naukę na kierunku dla higienistek stomatologicznych.
certyfikaty ze szkoleń