Lek. Dentysta, Lek.medycyny estetycznej Kamila Jędrzejczak

Studia na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym ukończyła w 2005 roku.
Od tego czasu stara się pogłębiać swoją wiedzę i śledzić najnowsze trendy w stomatologii. Szczególnie bliską dziedziną, w której się rozwija jest endodoncja (leczenie kanałowe).
Endodoncja to jej pasją, pracuje w powiększeniu. Kanały opracowuje mechanicznie i wypełnia systemem gutaperki na ciepło. Wykonuje leczenie pierwotne i powtórne kanałowe pod mikroskopem.
Zajmuje się również kompleksowymi rekonstrukcjami braków uzębienia oraz poprawą estetyki uśmiechu (licówki). Jest delikatna i wyczulona na potrzeby swoich Pacjentów.

Absolwentka dwuletnich podyplomowych studiów (2016-2018) na kierunku estetyka lekarska Miedzynarodowego Centrum Medycyny Anti-aging (szkoła pod patronatem Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych). Wykonuje zabiegi z użyciem toksyny botulinowej, kwasu hialuronowego, stymulatorów tkankowych, osocza i fibryny bogatopłytkowej, mezoterapię skóry twarzy, okolicy oka i szyi, mezoterapię skóry owłosionej głowy, dermapen, peelingi medyczne, nici PDO, nici haczykowe, niechirurgiczną lipolizę z użyciem preparatu Aqualix.
Uczestniczka licznych szkoleń praktycznych i kongresów z medycyny estetycznej.
Prywatnie miłośniczka ciekawej lektury oraz rozmaitych form artystycznego wyrazu.

Zadzwoń i umów wizytę +48 790 77 00 16 Pon – Pt 9.00 – 20.00,
e-mail do nas kontakt@novadentica.com lub wyślij wiadomość przez formularz kontaktowy