Lek. dent. Paweł Andryszczak
specjalista chirurgii stomatologicznej, implantolog
Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Stomatologicznej i Szczękowo-Twarzowej. Od 2020r pracuje w Poradni Chirurgii Stomatologicznej Instytutu Stomatologicznego w Łodzi, gdzie odbył szkolenie specjalizacyjne, po którym zdał Państwowy Egzamin Specjalizacyjny.
W swojej praktyce zajmuje się zaawansowanymi zabiegami chirurgicznymi w jamie ustnej tj. ekstrakcjami zębów zatrzymanych, resekcjami wierzchołków korzeni, wyłuszczaniem torbieli oraz leczniem implantologicznym z wykorzystaniem najnowocześniejszych metod uzupełniania braków zębowych o regeneracji kości. Uczestnik licznych szkoleń i konferencji naukowych.
Nieustannie poszerza swoją wiedzę i umiejętności o najnowsze zdobycze chirurgii i implantologii, tak aby pomóc Pacjentom i przywrócić im zdrowy uśmiech przy zachowaniu najwyższych standardów oraz indywidualnego podejścia.
